Trávník

Moderní zavlažovací systémy

Smart systém Vám poskytuje požadovanou kontrolu na Vaší zahradě. Dokáže sledovat vlhkost půdy, stav retenční nádrže i předpověď počasí a přizpůsobit tomu zavlažování. Moderní zavlažovací systémy poskytují zahradám dostatek vláhy, jsou úsporné a zároveň šetří i Vaši energii.
Ve smart aplikaci jste schopni udržet Vaši zahradu v růstu, ať jste kdekoliv.

SMART SYSTÉM

CHYTRÁ DOMÁCNOST

AUTOMATICKÁ ZÁVLAHA

Automatická závlaha v chytrém domě není pouze spuštění závlahy každý den v určitou hodinu. Synchronizací zavlažovačů s aplikací počasí, můžete vyškrtnout zalévání ze svého seznamu zahradních prací. Jako vstupní parametry jsou brány v potaz informace o vlhkosti půdy, aktuální rychlosti větru ale také předpověď počasí. Systém zavlažování zahrady předvídá, jaké bude počasí a zprovozní se tehdy, když se blíží horké dny, aby zabránil vyschnutí půdy

ŘÍZENÍ POMOCÍ SENZORU – OPTIMÁLNÍ PODMÍNKY – VLHKOST 

Optimální vlhkost je zásadní pro ideální růst rostlin. Hlavní roli hraje především čas a intenzita zavlažování.
Smart senzor měří teplotu a vlhkost půdy ve Vaší zahradě, čímž optimalizuje zavlažování a šetří vodu. Měření vlhkosti půdy slouží jako nejspolehlivější ukazatel toho, zda je zrovna potřeba zavlažovat nebo ne. Povrchová vlhkost nebo množství srážek nemusí nutně odpovídat míře potřeby zavlažování. Senzor spolehlivě odhalí vlhkost půdy a spustí závlahu ve chvíli, kdy je to opravdu potřebné.

PLÁNOVANÉ ŘÍZENÍ (AUTOMATIZACE)

 • KONFIGURACE ČASU ZAVLAŽOVÁNÍ – Nemusíte si nic zapisovat do připomínek. Smart aplikace provede práci za vás! Všechno pod kontrolou: kdy se má váš trávník posekat, vaše rostliny zavlažit a další, ať jste kdekoliv pomocí plánování na dálku.
 •  REAKCE NA POČASÍ – METEOSTANICE – Měření množství srážek slouží jako podklad pro spínání závlahového systému. Díky meteostanici lze chování zavlažování přizpůsobit předpovědi počasí. V případě, že se blíží déšť, zůstane zavlažovací ventil uzavřen a voda tak bude ušetřena. Přirozeně tak chrání rostliny a životní prostředí.

 

Výhody automatizace

 • senzor měří teplotu a vlhkost půdy
 • optimalizuje se zavlažování a šetří vodu
 • senzor spustí závlahu
CHYTRÁ DOMÁCNOST

RETENČNÍ NÁDRŽ

Mnoho regionů se v posledních letech potýká s nedostatkem vody. Abychom připravili zahradu na dlouhá období sucha, je ideálním řešením retenční nádrž na dešťovou vodu. Vodu z retenční nádrže můžete využít na maximum, ať už pro zálivku zahrady, nebo pro splachování WC. Ve spojení s chytrou technologií je vždy hlídána aktuální hladina vody. Pokud klesne pod kritickou úroveň, čerpadlo v retenční nádrži se automaticky vypne. Škody nasáváním vzduchu jsou tak vyloučeny.
Aktuálně lze čerpat dotace z programu.
Dotace Dešťovka pro vlastníky či stavebníky rodinných a bytových domů na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě.

Využití dešťové vody

 • využívání retenční nádrže na maximum v období sucha
 • zalévání zahrady nebo splachování WC
 • ve spojení s chytrou technologií je vždy hlídána aktuální hladina vody
 • dotace Dešťovka pro vlastníky či stavebníky rodinných a bytových domů
CHYTRÁ DOMÁCNOST

APLIKACE

Postarejte se o svou zahradu, ať jste kdekoli, a to pomocí naší snadno použitelné Smart aplikace. Vše tak máte pod kontrolou a můžete plánovat na dálku, kdy se má posekat trávník, kdy se bude zavlažovat zahrada, aktuální stav retenční nádrže ale i statistiky o spotřebě vody.

Smart aplikace

 • starost o zahradu pomocí aplikace
 • řízení a kontrola na dálku
 • sekání trávníku, zavlažování zahrady, aktuální stav retenční nádrže
 • statistiky o spotřebě vody
CHYTRÁ DOMÁCNOST

ZINTEGROVANÁ AUTOMATICKÁ SEKAČKA

Robotické sekačky se stávají standardem i na českých zahradách. Spojují v sobě hned několik výhod, šetří čas, zlepšují vzhled trávníku a jsou tiché. S robotickou sekačkou se péče o trávník stává snazší a efektivnější.
Naprogramujte svoji sekačku tak, aby připravila trávník ve zvoleném dni během Vaší nepřítomnosti. Děti a zvířata mohou nyní bezstarostně běhat po čerstvě pokosené trávě, a vy můžete poslouchat zpěv ptáků místo hluku sekačky. Starosti si nemusíte dělat ani s údržbou. Sekačka pracuje podle předem nastaveného programu a sama se nabíjí.

Výhody robotické sekačky 

 • šetří čas, zlepšují vzhled trávníku a jsou tiché
 •  péče o trávník stává snazší a efektivnější
 • naprogramování sekačky ve zvoleném dni během Vaší nepřítomnosti
 • sekačka pracuje sama dle předem nastaveného programu a sama se nabíjí

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)