Přístupový systém

Naprostá kontrola nad tím, kdo má přístup do Vaší domácnosti

Máte naprostou kontrolu nad tím, kdo má přístup do Vaší budovy. Ať u se jedná o rodinné příslušníky, přátele nebo zaměstnance. Každý z uživatelů může mít přiřazen svůj vlastní přístup. Někteří uživatelé, například děti, nebudou mít možnost měnit nastavení technologií, ani vytvářet nové uživatele pro vstup do domu. Co se týká přístupového systému, tak můžete každému uživateli přiřadit časové a kalendářní omezení. Bezpečnostní přístupový systém funguje důmyslně. Propojuje alarm s chytrými zámky a mobilním telefonem. Chytré zámky tak pracují i bez klíčů, odemykat či zamykat lze přes mobil, NFC Code nebo NFC klíčenku. Klíč tak zůstává jen jako záloha pro případ poruch či výpadku napájení. Chytré zámky se dají využít i na garážová vrata. Speciální senzory mohou snímat i okna, dávat hlášení majiteli nebo automaticky informovat zabezpečovací službu.

 

DRUHY PŘÍSTUPOVÝCH SYSTÉMŮ

OVLÁDÁNÍ A MONITORING

CHYTRÁ DOMÁCNOST

INTERKOM

Interkom je vybaven kamerou, reproduktorem a mikrofonem. Rozezní se zvonek a vy okamžitě vidíte a slyšíte vše co se děje přede dveřmi. S návštěvou můžete ihned komunikovat a pustit jí dovnitř. Díky aplikaci nemusíte ani přerušit práci kterou děláte, stačí mít u sebe jen telefon na který Vám přijde notifikace. Můžete tak učinit odkudkoliv, tak jako se zpětně podívat, kdo zvonil u Vašich dveří.

Výhody Interkomu

 • Interkom je vybaven kamerou, reproduktorem a mikrofonem
 • okamžitá komunikace s návštěvou
 • automatická notifikace na telefon

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUP

NFC CODE TOUCHE – Odjíždíte na dovolenou a sousedka Vám chodí zalévat květiny? V aplikaci můžete vytvářet číselné přístupové kódy, každému uživateli tak můžete přiřadit jiný kód. Je to ideální řešení pro dočasné přístupy, u kterých můžete nastavit i daný čas pro vstup a určit místnosti po kterých se může pohybovat. Můžete i vytvářet číselné kódy a přiřazovat jim různé funkce. Jeden kód může aktivovat zabezpečení, druhý zase otevírat vjezdovou bránu.

NFC KLÍČENKA – klíčenka či samolepka je další možnou alternativou klasického klíče a číselných kódů. Malý, elegantní přívěsek nahradí klasické klíče. V případě ztráty ho jen vymažete ze systému.

Bezklíčový vstup pomocí číselnému kódu

 • aplikace umožňuje vytvářet přístupové kódy
 • dočasné přístupy, daný čas i místnosti
 • číselné kódy pro různou aktivaci zabezpečení

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

AUTOMATICKÉ UZAMYKÁNÍ

Automatické uzamykání lze nastavit na určitý čas. Večer už nemusíte myslet na to, jestli jste zamkli domovní dveře, stačí si nastavit, aby se dveře zamykali denně v ten samí čas.

Večer už nemusíte ručně zamykat

 • automatické uzamykaní v nastavitelný čas
 • automatické zamykání lze libovolně nastavit

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

APLIKACE

V aplikaci ihned vidíte, kdo je u dveří a můžete s ním komunikovat.

Chytrá aplikace, která umožňuje bezkontaktní komunikaci

 • aplikace umožňující bezkontaktní komunikaci

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

NOTIFIKACE A STATISTIKY

Díky notifikacím stačí mít u sebe telefon a o tom, že někdo zvoní se dozvíte třeba i na zahradě, nebo v práci. V aplikaci se můžete i zpětně podívat, kdo zvonil u Vašich dveří.

Okamžitě zjistíte, kdo zvoní u vašich dveří

 • automatické notifikace
 • zpětná kontrola, kdo zvonil u dveří

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

KONTROLA OKEN A DVEŘÍ

Bezdrátový bateriový okenní a dveřní kontakt spolehlivě rozpozná otevřená okna a dveře ve Vašem domě. Váš domov vás informuje hlasovou zprávou nebo notifikací na telefonu, pokud budou okna po setmění či Vašem odchodu stále otevřená. Váš alarm se postará o to, abyste byli okamžitě informováni o otevření oken nebo dveří ať už jste kdekoliv. Nejen, že zajišťuje Vaše bezpečí, ale šetří Vám i úspory za energie. Jakmile systém rozezná otevřené okno, automaticky se sníží topení v dané místnosti.

Váš domov s vámi komunikuje

 • bezdrátový bateriový systém
 • automatická notifikace v případě otevření
 • zajištění bezpečí a úspory energie
 • systém rozezná otevřené okno, automaticky se sníží topení v dané místnosti

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

OVLÁDÁNÍ VRAT A GARÁŽE

Mimo standardního ovládání motoru vjezdové brány a garážových vrat dálkovým ovladačem máte v chytrém domě přehled o tom, zda jsou brána či garáž zavřeny, a to i vzdáleně ve Vaší aplikaci. Díky volné konfigurovatelnému rozhraní je možné napojit i vzdálené otevírání brány či garážových vrat. Váš dům dokáže rozeznat v jaké jste vzdálenosti od nemovitosti a ve správném momentu otevře bránu, garážové dveře a následně je i zavře. Když přijíždíte domů, otevřením brány nebo branky se rozsvítí uvítací scéna venkovního osvětlení.

Bezkontaktní ovládání vrat a garáží

 • automatické ovládání vjezdové brány, garážových vrat
 • přehled dění v aplikaci
 • vzdálené ovládání vrat a garáže

 

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)