Multiroom audio

AUTOMATIZACE BUDOV

NAVRHUJEME AUDIO/VIDEO/PREZENTAČNÍ TECHNIKU

Navrhujeme vhodná řešení pro vybavení prezentačních prostor, jako jsou zasedací a školící místnosti, učebny, auly, kinosály, divadla, předváděcí prostory nebo jednací sály hotelů. Na základě požadavků a předpokládaného využití jsme schopni navrhnout, vyprojektovat, dodat, nainstalovat a nastavit potřebnou audio/video/prezentační techniku. Každé řešení může být doplněno řídicím systémem pro snadnou obsluhu s možností integrace osvětlení, stínění, topení a dalších technologií.

Integrace audio a video distribuce do řídicího systému zajišťuje, že technika je skryta v technické místnosti, což neruší estetiku interiéru. Hlavní výhodou je jednotné ovládací prostředí, které umožňuje snadnou obsluhu všech dílčích kroků jedním stiskem na tabletu nebo chytrém telefonu. Tento systém zajišťuje vypnutí přehrávané hudby, spuštění výsuvné konstrukce s obrazovkou, zapnutí televize a přepnutí na požadovaný vstup automaticky po jednoduchém povelu.

Použitím řídicího systému pro ovládání audio-video techniky je zjednodušena obsluha a zajištěn komfort. Všechny zóny ozvučení mají přednastavené funkce, které lze jednoduše vyvolat jedním stiskem na ovládacím panelu. Pro všechny zóny je možné přepínat vstupní signály a regulovat hlasitost podle potřeby.

V jednotlivých místnostech můžete sledovat, ovládat a plánovat údržbu AV techniky. Software umožňuje sledovat využitelnost jednotlivých komponent a plánovat preventivní rutinní údržbu. V případě poruchy systému okamžitě odešle upozornění na počítač, mobilní telefon nebo dotykový panel, čímž minimalizuje prostoje při řešení problému.

 

Každé řešení je doplněno řídícím systémem

 • navrhujeme vhodné řešení na vybavení prezentačních prostor
 • snadná obsluha s možností návaznosti na systém osvětlení, stínění, topení a jiných technologií
 • veškerá technika je schována v technické místnosti a interiéry všech místností tak nejsou esteticky rušeny
 • veškeré zóny ozvučení mají uložené přednastavené funkce
 • stěžejní výhodou je ale jedno jediné ovládací prostředí a jeden ovladač
 • v případě poruchy některého ze sledovaných zařízení systém odešle okamžitě upozornění na počítač

 

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)