Multiroom audio

AUTOMATIZACE BUDOV

NAVRHUJEME AUDIO/VIDEO/PREZENTAČNÍ TECHNIKU

Navrhujeme vhodné řešení na vybavení prezentačních prostor, jako jsou zasedací a školící místnosti, učebny, auly, kinosály, divadla, předváděcí prostory nebo jednací sály hotelů.
Na základě požadavku a předpokládanému využití jsme schopni navrhnout vhodné řešení, po schválení ho vyprojektovat, dodat, nainstalovat a nastavit potřebnou audio/video/prezentační techniku.

Každé řešení může být doplněno řídicím systémem. Bude tak dosaženo snadné obsluhy s možností návaznosti na systém osvětlení, stínění, topení a jiných technologií.

Díky integraci audio a video distribuce do řídícího systému je veškerá technika schována v technické místnosti a interiéry všech místností tak nejsou esteticky rušeny AV technikou. Stěžejní výhodou je ale jedno jediné ovládací prostředí a jeden ovladač například v podobě tabletu nebo chytrého telefonu.  Jedním stiskem systém zajistí všechny dílčí potřebné kroky za uživatele. Vypne přehrávanou hudbu, spustí výsuvnou konstrukci s obrazovkou, zapne televizi a přepne na požadovaný vstup. Vše se děje automaticky po jednoduchém povelu z jednoho uživatelského prostředí.

Použitím systému řízení pro ovládání audio-video techniky je zjednodušena obsluha, ale i zaručen komfort. Veškeré zóny ozvučení mají uložené přednastavené funkce, které jsou pak jednoduše vyvolány jedním stiskem na ovládacím panelu. Pro všechny zóny je možné přepínat vstupní signály a regulovat hlasitost podle potřeby.

V rámci jednotlivých místností můžete sledovat, ovládat, ale i plánovat údržbu AV techniky. Software nabízí sledování využitelnosti jednotlivých komponent, ale zároveň plánuje preventivní rutinní údržbu. V případě poruchy některého ze sledovaných zařízení systém odešle okamžitě upozornění na počítač, mobilní telefon nebo dotykový panel, čímž jsou minimalizovány prostoje při řešení problému.

 

Každé řešení je doplněno řídícím systémem

 • navrhujeme vhodné řešení na vybavení prezentačních prostor
 • snadná obsluha s možností návaznosti na systém osvětlení, stínění, topení a jiných technologií
 • veškerá technika je schována v technické místnosti a interiéry všech místností tak nejsou esteticky rušeny
 • veškeré zóny ozvučení mají uložené přednastavené funkce
 • stěžejní výhodou je ale jedno jediné ovládací prostředí a jeden ovladač
 • v případě poruchy některého ze sledovaných zařízení systém odešle okamžitě upozornění na počítač

 

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)