Komfort bydlení je možné integrovat do velkých budov

Inteligentní systém nabízí nejen nejvyšší komfort bydlení, zároveň je možné jej integrovat do velkých budov, kanceláří a hotelů. Systém se postará o inteligentní řízení stínění, topení, přístupy do budov, zabezpečení a mnoho dalšího. Najdeme optimální řešení pro Vaše potřeby, dokážeme propojit jednotlivé technologie v jeden celek a zajistit tak jejich dokonalou spolupráci.

Nabízíme automatizací budov od A do Z. Používáme kvalitní komponenty renomovaných značek, které Vám zaručí spolehlivost a plynulou funkčnost veškerých technologií v budově. Nenechte se už rozptylovat nezbytnými všedními aktivitami a věnujte se na plno pouze svojí práci. To ostatní za Vás hravě zvládne chytrý systém. Ten se postará o zabezpečení, vytápění, klimatizaci, osvětlení, stínící techniku, ventilaci, kamerový systém, audio a video techniku, intercom a mnohé další. Díky tomuto pomocníkovi ušetříte spoustu času a zajistí Vám tak plynulý a komfortní chod budovy, který oceníte nejen Vy. Systém je navržen tak, aby šetřil nejen spotřebu energií, ale také Váš čas.

 

Vše lze ovládat vzdáleně

Veškeré technologie navzájem spolupracují a mohou být ovládány i vzdálené v rámci celého komplexu, ale i v rámci celosvětové sítě poboček. Rozsáhle informace o statistikách a využitelnosti jednotlivých technologií dávají potřebné informace k rozhodovacím procesům a plánování, alokaci zdrojů, uspořádání pracovního prostředí a otázce personální. Vše komfortně ovládáte na dotykovém panelu, tabletu či telefonu.

Na tomto libovolném zařízení se Vám zobrazí veškerá připojená elektronika a funkce, které můžete ovládat. Vy si pouze zvolíte požadovaný úkon, kliknete na něj prstem a je hotovo. Kouzlo spočívá v tom, že můžete místnost nebo celou budovu ovládat vzdáleně. Snadno tak zkontrolujete přes kamerový systém zaměstnance či návštěvy, můžete regulovat teplotu v jednotlivých místnostech, vypnout osvětlení či zkontrolovat spotřebu energií. Můžete zkrátka cokoliv.

VEŠKERÉ TECHNOLOGIE NAVZÁJEM SPOLUPRACUJÍ

CHYTRÁ BUDOVA

PŘIZPŮSOBIVOST & KOMFORT

Kvalitní systém správně fungující budovy si uživatel vlastně vůbec neuvědomuje, protože vše funguje automaticky, ale také, právě z pohledu uživatele, pohodlně a bezpečně.

Spokojení nájemníci kancelářských prostor prodlužují nájemní smlouvy. Zákazníci tráví v obchodních centrech celé víkendy. Komfort budov zvyšuje výnosy z pronájmů kanceláří a obchodních center.

Spokojení nájemníci

 • bezpečný, kvalitní a pohodlný systém řízení
 • nájemníci kancelářských prostor prodlužují nájemní smlouvy
 • komfort budov zvyšuje výnosy z pronájmů

 

CHYTRÁ BUDOVA

EFEKTIVITA & ÚSPORY

Z jednoho dispečerského stanoviště, PC nebo i mobilního terminálu můžete efektivně ovládat světelné okruhy, klimatizaci a vytápění a sledovat průběh spotřeby.

Ovládáte až 80% energetické spotřeby budovy a na základě přesných dat zamezíte plýtvání bez omezení komfortu návštěvníků budov.

Nízká energetická spotřeba

 • ovládání z dispečerského stanoviště, PC nebo mobilního terminálu
 • ovládání světel, klimatizace, vytápění
 • sledování energetické spotřeby

 

CHYTRÁ BUDOVA

INTEGRACE & KOMPATIBILITA

Získejte kvalitní nástroj pro zajištění komfortního a energeticky efektivního provozování moderních budov s ohledem na rychle se měnící požadavky uživatelů.

Pro nové objekty jsou systémy automatizace budov součástí projektové dokumentace a významně přispívají k získání certifikátů šetrných budov, jako jsou LEED nebo BREEAM.

Certifikát šetrných budov

 • zajištění komfortního a energeticky efektivního provozování moderních budov
 • získání certifikátu šetrných budov jako jsou LEED nebo BREEAM

 

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)