Komfort bydlení je možné integrovat do velkých budov

Inteligentní systém nabízí nejen nejvyšší komfort bydlení, zároveň jej lze integrovat do velkých budov, kanceláří a hotelů. Systém se postará o řízení stínění, topení, přístupy do budov, zabezpečení a mnoho dalšího. Najdeme optimální řešení pro Vaše potřeby, propojujeme jednotlivé technologie do jednoho celku a zajišťujeme jejich dokonalou spolupráci.

Nabízíme automatizaci budov od A do Z s kvalitními komponenty renomovaných značek, které Vám zaručí spolehlivost a plynulou funkčnost všech technologií v budově. Nenechte se už rozptylovat nezbytnými všedními aktivitami a věnujte se naplno své práci. To ostatní za Vás hravě zvládne chytrý systém, který se postará o zabezpečení, vytápění, klimatizaci, osvětlení, stínící techniku, ventilaci, kamerový systém, audio a video techniku, interkom a mnohé další. Díky tomuto pomocníkovi ušetříte spoustu času a zajistí Vám tak plynulý a komfortní chod budovy, který oceníte nejen Vy. Systém je navržen tak, aby šetřil nejen spotřebu energií, ale také Váš čas.

 

Vše lze ovládat vzdáleně

Veškeré technologie spolupracují a mohou být ovládány vzdáleně, jak v rámci celého komplexu, tak i v rámci celosvětové sítě poboček. Rozsáhlé informace o statistikách a využitelnosti jednotlivých technologií poskytují potřebné údaje k rozhodovacím procesům, plánování, alokaci zdrojů, uspořádání pracovního prostředí a personálním otázkám. Vše komfortně ovládáte na dotykovém panelu, tabletu či telefonu.

Na tomto zařízení se Vám zobrazí veškerá připojená elektronika a funkce, které můžete ovládat. Stačí zvolit požadovaný úkon, kliknout na něj prstem a je hotovo. Můžete místnost nebo celou budovu ovládat vzdáleně, kontrolovat zaměstnance či návštěvy přes kamerový systém, regulovat teplotu v jednotlivých místnostech, vypnout osvětlení či zkontrolovat spotřebu energií. Můžete zkrátka cokoliv.

VEŠKERÉ TECHNOLOGIE NAVZÁJEM SPOLUPRACUJÍ

CHYTRÁ BUDOVA

PŘIZPŮSOBIVOST & KOMFORT

Kvalitní systém správně fungující budovy si uživatel vůbec neuvědomuje, protože vše funguje automaticky, pohodlně a bezpečně.

Spokojení nájemníci kancelářských prostor prodlužují nájemní smlouvy a zákazníci tráví v obchodních centrech celé víkendy. Komfort budov zvyšuje výnosy z pronájmů kanceláří a obchodních center.

Spokojení nájemníci

 • bezpečný, kvalitní a pohodlný systém řízení
 • nájemníci kancelářských prostor prodlužují nájemní smlouvy
 • komfort budov zvyšuje výnosy z pronájmů

 

CHYTRÁ BUDOVA

EFEKTIVITA & ÚSPORY

Z jednoho dispečerského stanoviště, PC nebo i mobilního terminálu můžete efektivně ovládat světelné okruhy, klimatizaci a vytápění a sledovat průběh spotřeby.

Ovládáte až 80% energetické spotřeby budovy a na základě přesných dat zamezíte plýtvání bez omezení komfortu návštěvníků budov.

Nízká energetická spotřeba

 • ovládání z dispečerského stanoviště, PC nebo mobilního terminálu
 • ovládání světel, klimatizace, vytápění
 • sledování energetické spotřeby

 

CHYTRÁ BUDOVA

INTEGRACE & KOMPATIBILITA

Získejte kvalitní nástroj pro zajištění komfortního a energeticky efektivního provozování moderních budov s ohledem na rychle se měnící požadavky uživatelů.

Pro nové objekty jsou systémy automatizace budov součástí projektové dokumentace a významně přispívají k získání certifikátů šetrných budov, jako jsou LEED nebo BREEAM.

Certifikát šetrných budov

 • zajištění komfortního a energeticky efektivního provozování moderních budov
 • zajištění technologie pro získání certifikátu šetrných budov jako jsou LEED nebo BREEAM

 

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)