Centrální přístup

MOŽNOSTI CENTRÁLNÍHO PŘÍSTUPU

CHYTRÁ DOMÁCNOST

TLAČÍTKO NA DOBROU NOC

Díky tomuto tlačítku můžete při cestě do postele přepnou celý dům do pohotovostního režimu. Všechny přístroje se přepnou do pohotovostního režimu nebo se vypnou úplně, tak aby nedocházelo ke zbytečné spotřebě a k nežádoucímu elektronickému rušení neboli elektrosmogu. Tlačítko na dobrou noc také umí zamknout dveře, spustit alarm, zhasnout všechno osvětlení v domě, a stáhnout žaluzie. Jaké funkce bude provádět „Tlačítko na dobrou noc“ je zcela na Vás a Vašich požadavcích. Pokud někde zůstanou otevřené dveře či okna, začne automaticky blikat světlo, jako upozornění, zda je to chtěný nebo nechtěný stav.

Žádná zbytečná spotřeba energií

 • tlačítko umožňující přepnout celý dům do pohotovostního režimu
 • nedochází ke zbytečné spotřebě a k nežádoucímu elektronickému rušení
 • tlačítko na dobrou noc“ je zcela na Vás a Vašich požadavcích

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

ODCHODOVÉ TLAČÍTKO

Díky odchodovému tlačítku si už nemusíte lámat hlavu nad tím, jestli jste nechali svítit světlo, zapnutou žehličku nebo zda jste při odchodu provedli zakódování. Při odchodu z domu stačí zmáčknout tlačítko u dveří a vše se přepne do úsporného pohotovostního režimu, nebo se vypne úplně, aby nedocházelo ke zbytečné spotřebě. Automaticky se za Vámi zamknou dveře a okamžitě se spustí alarm, zároveň je systém topení a chlazení přepnut do úsporného režimu. V době Vašeho návratu je už teplota v místnostech opět přizpůsobena Vašim požadavkům.

Úsporný pohotovostní režim

 • při odchodu z domu stačí zmáčknout tlačítko u dveří a vše se přepne do úsporného pohotovostního režimu
 • nedochází ke zbytečné spotřebě
 • automatické uzamknutí dveří a spuštění alarmu
 • systém topení a chlazení v úsporného režimu

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

UŽIVATELSKÝ REŽIM

Uživatelské režimy slouží k ovládání chytrého domu v určitých sezónních intervalech (léto/zima) nebo některých situací jako například dovolená nebo oslava. Pokud je jeden z režimu spuštěn, ovládání domu se automaticky aktivnímu režimu přizpůsobí – teplotní požadavky, nikdo není v domě přítomen, zámraza, zabezpečení. V konfiguračním softwaru je již předdefinováno 6 režimů (Alarm, Nikdo není přítomen, Oslava, Simulace přítomnosti, Zvýšená spotřeba tepla, Zámraza).
Vy si samozřejmě můžete v aplikaci nastavit uživatelský režim podle Vaší nálady, interiér se změní a přizpůsobí okolnostem. Připravené scénáře, které spojují přizpůsobení osvětlení, zapnutí automatizační elektroniky a mnohem více. Definujte, v jaké situaci se má dům chovat konkrétním způsobem a o nic dalšího se nestaráte.

Jasně definované scénáře vašeho režimu

 • sezónní intervaly (léto/zima)
 • režim přizpůsobení – teplotní požadavky, alarm, oslava, simulace přítomnosti a další
 • uživatelský režim podle Vaší nálady
 • definujete si, v jaké situaci se má dům chovat konkrétním způsobem

 

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)