Multiroom audio

CHYTRÁ DOMÁCNOSTI

Ozvučení zahrad a teras, saun i bazénů

Perfektní zvuk nemusí být jen výsadou obývacích pokojů a poslechových místností. Díky venkovním reprosoustavám snadno ozvučíte Vaši terasu, pergolu nebo celou zahradu.
Kromě ozvučení zahrad a teras jsou často ozvučeny také sauny a bazény, a to jak venkovní, tak vnitřní, kde je s ohledem na provozní podmínky osazována stejná technika.
Venkovní prostory představují zcela jiné poslechové prostředí než to, na jaké jste zvyklí u vás doma, protože na zahradě je obvykle mnohem více rušivých elementů jako jsou – vítr, dopravní prostředky, štěkání psů apod., nehledě na různé povětrnostní vlivy.
Proto venkovní ozvučení musí splňovat několik požadavků – především srozumitelnost hudby i mluveného slova a dostatečnou dynamiku při libovolné hlasitosti, ale zároveň nesmí vázat přehnanou pozornost posluchačů ani okolí. Chcete-li zachovat dynamický zvuk musíme vybírat reproduktory s dobrou frekvenční odezvou ve spodním pásmu (kolem 60Hz). Pokud zvolíme reproduktory s horší frekvenční odezvou je vhodné doplnit reproduktory o subwwofer.

Venkovní reproduktory mají zvýšenou odolnost vůči všem povětrnostním podmínkám, ať už se jedná o mráz, déšť nebo silné sluneční záření.
Reproduktory mohou být buď klasické nástěnné, nebo netradičně zapuštěné do země, nebo skryté v zeleni zahrady.

Máme dvě možnosti napojení reproduktorů

 •  varianta je přes Bluetooth

Jediný co je zapotřebí, spárovat reproduktory se smartphonem, tabletem nebo notebookem a můžeme začít vysílat hudbu do reproduktorů. Máme tak vyřešeno zesílení i zdroj hudby a to vše skrytě, bez složité kabeláže.

 • varianta má vestavěné WiFi připojení

Tím se otevírají neskýtané možnosti přehrávání hudby z lokálních, síťových i internetových úložišť a služeb, internetová rádia nevyjímaje. Streamování hudby je ale možné i z mnoha dalších systémů a aplikací, tedy jak z počítače, NAS, síťového úložiště, tabletu, smartphone a to se systémy Android, iOS, Windows a dalších.

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)