Vzdálené ovládání a monitoring

Ovládání a monitoring

Software je určen pro monitorování, ovládání a správu jednotlivých technologií v zasedacích místnostech, učebnách, přednáškových a videokonferenčních sálech, ale i v hotelových pokojích.

DRUHY OVLÁDÁNÍ

AUTOMATIZACE BUDOV

ŘÍZENÍ A AUTOMATIZACE

V rámci jednotlivých místností, ale i celého objektu, lze nastavit automatické události, jako je například vypnutí ovládaných technologií po skončení pracovní doby. Lze předcházet problémům dříve, než nastanou, v podobě plánování preventivní kontroly zařízení v určenou dobu. Na základě informace o plánované schůzce v zasedací místnosti systém automaticky připraví místnost k používání, zajistí požadovanou teplotu v místnosti, rozsvítí světla a zapne potřebnou AV techniku. Po skončení schůzky nebo pracovní doby systém vše vypne. Na základě určitých událostí může být odesílána zpráva dané skupině příjemců.

Plánování schůzek pod automatickou kontrolou systému

 • vypnutí ovládaných technologií po skončení pracovní doby
 • zhasínání světel podle místa, kde se nacházíte

 

AUTOMATIZACE BUDOV

OBSAZENOST MÍSTNOSTÍ

Součástí je i plánování obsazenosti zasedacích místností a pokojů.  To umožňuje pohodlně rezervovat dané místnosti na základě informací o umístění, kapacitě a technické vybavení. Zobrazení je možné v uživatelských Outlook účtech nebo na dotykovém panelu jednotlivých místností. Obsazenost místností je automaticky synchronizována jak v Outlook účtech, tak i na dotykových panelech. Pokud se nikdo na schůzku nedostaví, systém automaticky uvolní danou místnost a na dotykovém panelu je indikováno, že je místnost k dispozici.

Automatická synchronizace v Outlook účtech

 • plánování obsazenosti zasedacích místností a pokojů
 • obsazenost místností je automaticky synchronizována jak v Outlook účtech
 • systém automaticky uvolní danou místnost a na dotykovém panelu

 

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)