Chytrá domácnost je dlouhodobé řešení k Vaší spokojenosti

V dnešní moderní uspěchané době snad každý přemýšlí nad tím, jak zefektivnit svoji každodenní práci a najít více času pro sebe. Více času Vám sice nedáme, ale dokážeme Vám zefektivnit čas strávený doma a usnadnit život. Snahou chytré domácnosti je vše zjednodušit. A to cokoliv si přejete, tedy prakticky cokoliv. Chytrou domácnost si můžete nastavit přesně podle Vašeho životního stylu, s ohledem na komfort, úspory a zabezpečení Vaší domácnosti.

CHYTRÁ DOMÁCNOST

Nejvyšší stupeň chytré domácnosti představuje naprosté „prodrátování“ domu tak, že se Vám hlídá i teplota v okolí ledničky – nedovřené dveře, závlaha ve skleníku, upravuje se teplota vody v bazénu a třeba také programuje upečení chleba k snídani. Ale ani to už v dnešní době není potřeba, chytrá domácnost může fungovat i jen přes síť Wifi a za pomocí Bluetooth rozhraní.

Systém se postará o inteligentní řízení stínění, topení, přístupy do budov, zabezpečení a mnoho dalšího. Jednotlivé komponenty jsou vyvinuté tak, aby spolu dokonale spolupracovaly, a zajišťují skvělou interakci mezi hardwarem a softwarem. Je to takový chytrý ekosystém.

Každý uživatel má různé nároky a požadavky, proto se každé řešení pro domácnost navrhuje individuálně během několika sezení s naším odborníkem – samotná realizace a montáž chytrých prvků už není nijak časové náročná.

Naši specialisté čerpají z mnohaletých zkušeností v oblasti zabezpečení i IT služeb a prostřednictvím inteligentních systémů posouvají komfort a bezpečnost budov za hranice standardního využití.

Dáváme přednost přímému kontaktu, kdy se prostřednictvím osobní schůzky snažíme co nejlépe „navnímat“ přání klienta a realizovat tak řešení na míru. Firma disponuje vlastním projekčním týmem, který nejprve provede analýzu domácích systémů vč. obhlídky. Vždy Vám nabídneme několik variant a společně zvolíme tu, která Vás osvobodí od zbytečných úkonů a zároveň zajistí bezpečné a komfortní fungování Vašeho domu. Po vzájemném odsouhlasení zvolené varianty bydlení (modernizace) dojde k samotné realizaci a montáži, o kterou se postarají naši technici. Detailní zaškolení a servis je samozřejmostí. Naši technici Vám předají i své osobní zkušenosti. Věříme v inteligentní bydlení, a proto ho i my sami osobně využíváme.

Výhody chytré domácnosti

 • každé řešení pro domácnost navrhuje individuálně během několika sezení s naším odborníkem
 • naši specialisté čerpají z mnohaletých zkušeností v oblasti zabezpečení i IT služeb
 • upřednostňujeme přímý kontakt a všechny přání klienta řešíme vždy na míru
 • disponujeme vlastním projekčním týmem, který nejprve provede analýzu domácích systémů vč. obhlídky
 • vždy nabízíme několik variant, které zajistí bezpečné a komfortní fungování Vašeho domu
 • o samotné realizaci a montáži se postarají naši technici
 • detailní zaškolení a servis je samozřejmostí

CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO DOMÁCNOSTI

ZABEZPEČENÍ DOMÁCNOSTI

ENERGIE

Nezávazná poptávka

  Potřebuji to hnedNespěchám na to

  Souhlasím se zpracování osobních údajů

  Uvažujete nad pořízením
  našich služeb do vašeho
  domova nebo budovy?

  Ozvěte se
  +420 212 241 670
  (Po. - Pá. 8 - 16 h)