Hercule a Hermes

Hercule a Hermes
Florentinum
Realizace: 2022/2023

V roce 2022 jsme modernizovali zasedací místnosti Hermes a Hercule.

Hermes

Zasedací místnost Hermes jsme vybavili 86″ profesionálním displejem Phillips a systémem Rally PlusPro lepší a snadnější prezentace jsme nainstalovali AV techniku v podobě profesionálních displejů s kamerami a reproduktory, které lze ovládat na dotykovém tabletu přes intuitivní rozhraní.

Hermes je zároveň kompletně vybaven komunikačním zařízením pro vzdálenou komunikaci a mine serverem pro vzdálený přístup.

Rezervace zasedacích místností je možná pomocí dotykových LCD panelů propojených s interním plánovacím systémem, díky čemuž je výrazně usnadněná organizace schůzek a harmonogram každé zasedací místnosti zvlášť.

Pro lepší obslužnost jsme do stolů a podlahy nainstalovali přípojná místa pro napájení a distribuci AV signálu, která jsou na první pohled skryta, ale také ihned k dispozici pro vás nebo pro vaše obchodní partnery.

Hercule 

Hned na to nám navazovala obdobná větší zasedací místnost Hercule, která byla dokončena v roce 2023.

Hercule funguje na stejných systémech jako Hermes.  Specifickou stránkou zasedací místnosti bylo přání zabudování profesionálního displeje o váze 100 kg a vymyšlení závěsného systému do sádrokartonu, což byla velká výzva i pro naše techniky.  Vše vyrobeno ručně na míru tak, aby systém zakryl veškeré kabelové vybavení a nebyla vidět jediná „krabička“ krom televizoru.

Fotogalerie Hermes

 

 

Fotogalerie Hercule